6.06.2017-Frumin & Galaydyuk. Music Band. Kyiv


Amazing Kyiv music band  Frumin & Galaydyuk

Photos and video by Olga Yatsenko

 

Лист для мами


Тепла і гарна ідея була створити лист для мами, який можна підписати, розфарбувати і подарувати найріднішій людині у світі, своїй мамі. Найкраще за все про нього описала сама автор їдеї Христя Слободян у своєму блозі. Рада була приняти участь у цьому проекті і кожного разу чарівне задоволення тримати у руках те, що було створено!

Автор ідеї – Христя Слободян
Ілюстрації – Ольга Яценко

Презентація книги “Двенадцать бусин”


Квітень дарує ще одну гарну подію. Щось, що є результатом роботи чудової книги Ольги Баталової з ілюстраціями, які мені випала нагода створити. В книзі йде мова про щастя, намистини, які є частинками нашого життя, які ми самі створюємо … За невеликий проміжок часу читання цієї книги можна відкрити щось нове. Зазирнути всередину себе, у свій внутрішній світ. Головну героїню цієї розповіді звати Марина. Саме на прикладі її історії ми проживаємо  рік життя, коли вона відкриває нові ємоції та почуття. Збирає своє намисто.  Її хотілось створити таку, яка буде доповнювати цю історію. Ніжну, сильну, красиву… Мені дійсно здається,що цю книжку має прочитати кожний. Дуже рада і вдячна Олі, що змогла  доторкнутися теж до створення цієї книги =)

 

Автор книги “Двенадцать бусин” Ольга Баталова

Ілюстратор Ольга Яценко

Ілюстрації можна подивитись тут

24.02.2017 Виставка “ВЕСНЯНА”, Галерея РА, м. Київ


Двійчі на рік, в Галереї РА, проходить виставка учнів та випускників галереї.  А ось я почала відвідувала уроки при галереї у художника Олександра Вутянова влітку 2015 року. І ввважаю, що для мене це стало новою хвилею в творчості і підході до роботи з маслом та техніки живопису вцілому. Це навчання. спілкування, нові знайоства , відвідування нових виставок. Це частинка життя, яка доповнює зараз моє життя.

Цього разу виставка проходила під назвою “Весняна”.  Було відкриття,  вручення дипломів участників виставки, затишна атмосфера творчості, спілкування про мистецтво і нові знайомства. Тому можна впевнено сказати, що вечір п’ятниці пройшов чудово! І окреме велике дякую Наталії та Андрію Триліcським, без яких би таких подій не було =)

Галерея РА, вул. Богдана Хмельницького 32 , м. Київ

фотографії: Ольга Яценко

Promo video for a start-up business “Driviator”


Promo video for a start-up business “Driviator”

Project  was created in summer 2015.
To make this video we decided to use simple flat design using few primary colors to make an accent on main characteristic of the product. Something stylish, simple and good reading for customers.

Producer/Director/Animation: Aleksandr Tkalenko
www.opener.com.ua
Artist: Olga Yatsenko
www.olarty.com

Промо відеоролик для стартап проекту “Driviator”

У нас з Aleksandr Tkalenko завжди було бажання створити якісь мульфільми, тому коли є можливість застосувати графіку з анімацією, то сам процес захоплює. А коли графічні елементи на екрані оживають за допомогою Саші, то це просто якась магія. Робили промо відеоролик для одного стартап проекту. Якщо дивитись на сучансі тенденції в графічному дизайні, то тут треба не відставати від них. Що зробили і в цьому випадку, коли через простоту ліній, форм треба було передати максимум інформації. Тому робота над такими проектами проходить стадії від обговорення стиля, сценарія, розробки варіантів графічних елементів, анімації, пошук і додавання звуків, музики і т.д.) І хоча в моєму випадку я робила якусь невелике частину з цих категорій, але для загального розуміння з чого складається маленьке відео і які великі стадії вони проходять, то думаю може бути цікаво кожному))

Персональна виставка “НеВигадані Історії”


Персональна виставка “НеВигадані Історії” художниці Ольги Яценко

У серпні відбулося відкриття моєї персональної виставки в галереї  “АртПРИЧАЛ” в місті Києві. На виставці було представлено більше 40 робіт (полотно, олія). Я довго думала, як назвати виставку, яка включала досить велику кількість робіт, виконані протягом 2014-2016 років. Але назва з’явилась сама собою, бо все про що я пишу завжди пов’язно з тим ,що відбулося або відбудеться.

“НеВигадані історії”-серія робіт, де сюжети картин  переплітаються з вигаданим та справжнім. За допомогою фарб я розповідаю, що бачила насправді та доповнюю чимось своїм, казковим або реалістичним. В моїх роботах зустрічаються маленькі персонажі, бо через них можна передати щось більш глибше і серйозніше. Кожен може знайти в картинах для себе щось своє або, можливо, знайти там і себе самого.

Кожна робота – це невелика історія з додаванням казки, натхнення та пригоди. Завдання картин було  перенести глядача на мить в чарівні світи та країни. Дати змогу побувати в Італії, Мексиці, Новій Зеландії. Піднятись на дахи різних міст, прогулятись вздовж океанських хвиль та побувати в казковому лісі. Відвідати балет, побачити китів, пухнастиків та кроликів.тут можна було зустріти щось таке, чого не бачили ще у своєму житті, бо не інколи не треба одразу відкидати ідеї, що такого не існує. Все у житті можливе =)

Дякую всім, хто завітав в день відкриття та впродовж виставки. Все відбулося чудово, прийшло багато друзів, знайомих і нових людей, хто в цей вечір розділив разом зі мною цю важливу подію. Вечір був наповнений ароматом творчих розмов, вражень, нових знайомств, смачними цукерками від Cacao2  , розіграли  авторську книгу-казку “Нічна пригода”, а також для нас грали фантастичний джаз  Віктор Павелко і Ігор Сідаш

Багато слів і відгуків отримала від людей, які побачили виставку, а це дуже надихає на нові роботи . Завдяки моїм талановитим друзям, в мене є і фотографії , відео та багато натхення і енергії від всіх, хто був. Ще раз дякую усім вам!

Оля, твоя творчість неймовірний скарб для всіх нас. Напевно, ти не усвідомлюєш того, наскільки багато енергії ти даруєш людям своїми картинами, В час інформаційної надлишку, де вже важко вразити глядачів бодай чимось, твоя творчість надихає настільки, що самому хочеться творити! Дякую тобі за це )) Я був радий допомагати тобі в організації виставки. Дякую, що подарувала таку чудову можливість поринути у світ казки!

Anton Estrada
Photographer

 

Оля, спасибо тебе еще раз, за чудесную атмосферу и эмоции которые ты нам подарила на своей выставке, надеюсь это видео хоть немного, но передаст ее

Vova Kalishuk
Director, DOP

Фотографії з виставки можна подивитися тут:

Альбом 1 | Альбом 2

Частину робіт можна подивитися в моєму альбомі на сайті  ТУТ

Art project “The sacred wound”


“The sacred wound”

Authors of the project:
Oscar Dumitrashchuk photographer and artist Olga Yatsenko

The project is dedicated to Ukrainian revolution of dignity, which lasted in Kyiv from November 2013 to spring 2014.

Works of Olga Yatsenko and Oscar Dumitrashchuk made in author’s technique, which combines photographs of the places where there were clashes and artistic display events that took place in those places.
This illustration shows the Ukrainian memories that appear in the mind each time passes through the places where it happened. In the works we can find illustrated chronology of key events in euromaidan.
During these events came the realization that the struggle is not only for the European values, but also against the criminal power, the pro-Russian regime of President Yanukovych. This has resulted in a revival in Ukraine spirit of the nation, showing its strength and unity
More than a hundred people put their lives on the altar of victory in the fight for freedom.
” The sacred wound” – honors the heroes who started the struggle of the Ukrainian people against the criminal, corruption and pro-Russian factions in power.
The authors also wish to convey to the international community and citizens of Ukraine authenticity of the events that took place before the eyes of ordinary Ukrainian.

The events depicted in the works – a wound in the history of Ukraine, but at the heart of courage and unity -It’s the key to the nation’s freedom!

«Священна рана»

Автори проекту:
фотограф Оскар Думітращук та художник Ольга Яценко

Проект присвячений Українській революції гідності, яка тривала у Києві з листопада 2013 до весни 2014 року.
Роботи Ольги Яценко та Оскара Думітращука зроблені в авторській техніці, яка поєднує у собі фотографії тих місць, де
були сутички та художнє відображення подій, що відбувалися у тих місцях.

Саме ілюстрація відображує спогади українців, які з’являються у свідомості кожного разу, коли проходиш по місцях,
де все відбувалося . В роботах зображено хронологію ключових подій на Євромайдані.
Під час цих подій прийшло усвідомлення, що боротьба йде не тільки за європейські цінності, а і проти злочинної влади,проросійського режиму президента Януковича. Це стало причиною відродження в Україні Духу Нації, показавши його силу та єдність. Більше сотні людей поклали свої життя на вівтар перемоги у боротьбі за свободу.

Проект «Священна рана» – шана героям, які розпочали боротьбу українського народу проти злочинних,
корумпованих та проросійських угрупувань у владі.
Автори також хочуть донести до світової спільноти та громадян України справжність подій, що відбувалися на очах
простих українців.
Події, що зображені у роботах,- рана в історії України, але хоробрість у серці та єднання -це ключ до свободи нації!

Exhibitions:
2015 – ” Une blessure sacrée“, Centre Culturel Ukrainien de Paris , Paris
2016 – ” Święta rana“, Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Warsaw, Natolin, Olshtyn

Publications in the mass media:

ZIK , Nashe Slowo ,  Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej  , Газета “Наш Вибір”

26.09.2015 Nelly Prodan


It was hot september day, when we with my talanted friend Nelly Prodan decided to go for unusual place. This place where in ordinary day you will not wanted to be.
Nelly is architect and we wanted to make something futuristic and cosmic. So the location was Kyiv Crematorium. Not everybody will understand such location , but for us this place first of all is unique and atmosphere architecture structure, that has very powerful and quite tragic history.

Photographer: Olga Yatsenko

 

21.08.16 | Katen’ka


Summer day in Kyiv Botanical Garden with Katya

Photographer: Olga Yatsenko