Kyiv Studio of architecture and design “Nelly Prodan”


Вважаю, що мені пощастило прийняти участь у створенні фотографій для талановитої і молодої команди архітекторів-дизайнерів студії “Nelly Prodan” 🙂 

 

Video for Robo School


Directed and Animated by Aleksandr Tkalenko

Artist Olga Yatsenko

Мій робочий процес


Мабуть одні із перших фотографій мене під час роботи. Дякую моїй сестрі  фотографу Тані Яценко  🙂

Кролики, комета та нова сукня


Пам’ятаю, як у Норвегії спостерігала зорепади. Був серпень. В тій частині кулі, коли заходить сонце, небо чорне-чорне, хоча за обрієм ще видно палаючі кольори сонця, яке ховається за густим лісом. Мені здається, що небо створено і живе ще для того, щоб дивитись на нього вночі.  І тоді знаєш, що десь в інших країнах, де є твої друзі, це небо одне ціле. Ви дивитесь на одні й ті самі зорі та зорепади. Ці думки зігрівають. Про це можна мовчати, але ви знаєте, що думаєте один про одного у ці хвилини.

А для літнього настрою мені закортіло нову сукню. І за втілення ідеї дякую талановитій Марі . Вона змогла допогти створити красу і вишивку по моєму ескізу =)

 

Хто такі Пухнастики?


Пухнастики

Хто ж ці персонажі на картинах? Почну трохи знайомити їх з вами. Часто можна зустріти на моїх картинах пухнастих персонажів, з вушками, хвостиком з китицею на кінчику та очима. Ротика не видно, так як його приховує густе хутро, але вони вміють розмовляти. Їх звати Пухнастики!

Вони можуть бути різного кольору і розмірів, у деяких пухнастиків є чарівні крила і вони вміють літати. Вони можуть розмовляти і їх можуть бачити люди та особливо діти, які вірять в добрі справи і чудеса. Вони прилітають на Землю вночі у вигляді падаючої зірки, з чарівного міста, яке знаходиться серед хмар і де живуть всі Пухнастики.

Хтось скаже, що мої картини тільки для дітей, але я іншої думки=) Для мене Пухнастик- це загальний образ, який об’єднує те, що живе всередині кожного з нас. Я його почала створювати ще у 2008 році, коли в голові народилась ідея створити такого персонажа, який буде простим, зрозумілим, милим і добрим. Який би міг своїм існуванням чимось допомагати нам,  дорослим і дітям. Якщо він вже викликає у людей якісь емоції, то для мене це вже круто. А якщо ці емоції позитивні і гарні, то це краще, ніж щось погане і зле, чого і так вдосталь вистачає у житті.

Може хтось побачить трохи себе у Пухнастику? Вони всі різні, різного кольору та характеру. Не все можна побачити очима,  можна тільки відчути, коли дивишся на них. І може в якісь момент можна подумати ” Точно, ось це я! “

Summer look from Dubai


Сонячне літо в Дубаях вдалося зловити лише два дні, але навіть за короткий час можна насолодитись новими видами такого космічного і футуристичного місця! За такі чудові фотографії дуже вдячна моїй сестрі Тані! Вона талановитий і прекрасний фотограф, який має власний стиль фото  який я дуже люблю! Майстер зловити момент природньо і передати настрій! А ще додам, що останній час дуже люблю вигадувати і втілювати у життя образи одягу, тому похід до магазину тканин часто закінчуєтсья покупкою чогось новенького, навіть якщо я ще не знаю, що хочу пошити і коли буде на це можливість. Але на фото якраз нове вбрання, яке я нарешті змогла приміряти в літні дні і образ такий сонячний і квітковий вийшов. Дякую за втілення цього образу дизайнеру Вікторії Жигардо

 

Модель: Оля Яценко   |   Фотограф: Таня Яценко

Лист для мами


Тепла і гарна ідея була створити лист для мами, який можна підписати, розфарбувати і подарувати найріднішій людині у світі, своїй мамі. Найкраще за все про нього описала сама автор їдеї Христя Слободян у своєму блозі. Рада була приняти участь у цьому проекті і кожного разу чарівне задоволення тримати у руках те, що було створено!

Автор ідеї – Христя Слободян
Ілюстрації – Ольга Яценко

Презентація книги “Двенадцать бусин”


Квітень дарує ще одну гарну подію. Щось, що є результатом роботи чудової книги Ольги Баталової з ілюстраціями, які мені випала нагода створити. В книзі йде мова про щастя, намистини, які є частинками нашого життя, які ми самі створюємо … За невеликий проміжок часу читання цієї книги можна відкрити щось нове. Зазирнути всередину себе, у свій внутрішній світ. Головну героїню цієї розповіді звати Марина. Саме на прикладі її історії ми проживаємо  рік життя, коли вона відкриває нові ємоції та почуття. Збирає своє намисто.  Її хотілось створити таку, яка буде доповнювати цю історію. Ніжну, сильну, красиву… Мені дійсно здається,що цю книжку має прочитати кожний. Дуже рада і вдячна Олі, що змогла  доторкнутися теж до створення цієї книги =)

 

Автор книги “Двенадцать бусин” Ольга Баталова

Ілюстратор Ольга Яценко

Ілюстрації можна подивитись тут

24.02.2017 Виставка “ВЕСНЯНА”, Галерея РА, м. Київ


Двійчі на рік, в Галереї РА, проходить виставка учнів та випускників галереї.  А ось я почала відвідувала уроки при галереї у художника Олександра Вутянова влітку 2015 року. І ввважаю, що для мене це стало новою хвилею в творчості і підході до роботи з маслом та техніки живопису вцілому. Це навчання. спілкування, нові знайоства , відвідування нових виставок. Це частинка життя, яка доповнює зараз моє життя.

Цього разу виставка проходила під назвою “Весняна”.  Було відкриття,  вручення дипломів участників виставки, затишна атмосфера творчості, спілкування про мистецтво і нові знайомства. Тому можна впевнено сказати, що вечір п’ятниці пройшов чудово! І окреме велике дякую Наталії та Андрію Триліcським, без яких би таких подій не було =)

Галерея РА, вул. Богдана Хмельницького 32 , м. Київ

фотографії: Ольга Яценко