Book “Fifth Part of the World” by Olya Yatsenko


 

I am happy to present my new book “Fifth Part of the World” which I had created in limited edition. I am the author of the stories and illustrations. The main idea of this book is that all illustrations are from my oil canvas artworks. I wanted to introduce Poohnastyks (little fluffy creatures) with people. They are telling us that it is very important to enjoy every moment of our lifes and appreciate what we have. This book is not only for children. It is rather for adults because our child lives inside everyone of us and believes in magic worlds that are filled with its own deep senses.

__________________________________________________________________________________

Наче нещодавно я представляла маленьку частину казкового світу пухнастиків. Перша книжка складалася з історій, що їх розповідали пухнасті друзі в щоденнику, поступово відкриваючи нам своє особливе бачення навколишнього світу. Вона так і називалася – «Пухнастики. Щоденник історій». Але так як картин багато і впродовж часу народжувалися нові історії, мені захотілося створити нову книгу. Я б навіть сказала, що це дещо поза межами моєї свідомості виявляє бажання писати їх. Адже це бажання скоріше поділитися картинами не тільки з полотен, а й за допомогою книги. Дати можливість людям познайомитись з чарівними пухнастиками ближче.

Книжка «П’ята Сторона Світу» є наступною частиною серії про пухнастиків. Вона проведе нас до чарівної планети, де мешкають ці милі істоти. Домівка їхня ховається серед хмар. Саме тут, серед безмежного простору казкового світу, ми зустрінемося з дитиною, яка живе всередині кожного з нас. Адже вона точно має що нам розповісти. І пухнастики нагадають про це з картин та історій, що оселилися на сторінках цієї книжки. Про ту радість, яка з’являється зі щирих емоцій і почуттів. Про прості та важливі моменти, завдяки яким ми з вами тут, на Землі, маємо велику силу творити дива, насолоджуватися життям і робити добрі справи.

Цю книжку присвячено дітям, а також дорослим, усередині яких живе та сама маленька дитина, яка завжди вірить у дива та прекрасне. Це та сторона світу, що обирає Добро та Любов. Вона є завжди з нами та має велику силу змінювати себе і цей світ на краще.Бо коли ми у стані знака «+», наша внутрішня енергія працює ще з більшою силою у правильному для нас руслі.

Часто чую, що казки то тільки для дітей. Але мені хотілося б наголосити, що дана книга для дітей віком від 5 до 99+ років.
В кінці книги ви знайдете маленькі завдання для себе. Раджу їх заповнити, бо то є одним із способів розкриття власних творчих сил.

І трохи про візуальну частину. Авторська книга «П’ята Сторона Світу»:
 дизайнерська обкладинка
 50 яскравих та кольорових сторінок на мелованому папері
 14 історій про пухнастиків
 3 творчі сторінки
 Наліпки «П’ята Сторона Світу»
 Листівка «Створення Всесвіту»
 Невеликий авторський наклад книги. Кількість обмежена!!!
Автор книги та художник Olya Yatsenko
Дизайн напису Svitlana Stryzheus

Вартість 235 грн  (10$)

Замовити

Або пишіть мені  сюди:  lunter@olarty.com | Facebook Page | Instagram 

If you would like to order the Book “Fifth Part of the World” please write to me via e-mail

lunter@olarty.com | Facebook Page | Instagram 

Thank you for watching!

You can follow me on INSTAGRAM

@artist.olarty

Skill

Art Projects, Painting