Metaphorical associative Cards. Poohnastyks


Метафоричні асоціативні карти

«Пухнастики. Твоя тепла колода»

Тепла та пухнаста колода карт, яка є продовженням історій з моїми персонажами пухнастиками.   Всі ілюстрації є унікальними та створені олійними фарбами на полотні, закарбовані на фото та надруковані у такому прекрасному вигляді,що разом створює  чарівну колоду метафоричних карт! Спільний творчий проект  художниці та ілюстраторки Олі Яценко разом з арт-коучем та письменницею Ольгою Баталовою.

 

Набір метафоричних карт включає в себе

  • 80 карток з ілюстраціями від Олі Яценко
  • 26 карток-цитат, які є  цитатами з авторських книг Олі Яценко “Пухнастики. Щоденник історій” та “П’ята Сторона Світу”)
  • авторська інструкція роботи з картами від Ольги Баталової.
  • Мішечок ручної роботи з красивої кольорової тканини, де можна зберігати колоду карт

Метафоричні карти — це не ворожіння. Відповіді знайдеш у собі, бо зможеш побачити на картинці лише те, що вже є у тобі. Має значення те, як саме ти інтерпретуєш побачене, бо кожен зможе взяти із картинки своє. За допомогою метафор ми можемо почути своє підсвідоме, отримати ресурс, підказку і сміливість.

Разом з тим карти допомагають, крім раціонального мислення, підключити образне і показують ширшу картину того, що є.

Ця колода стане в пригоді як тим, хто працює з дітьми та дорослими (вчителі, психологи, коучі, інструктори з йоги), так і для особистого використання, щоб отримати натхнення та ідеї.

Вона може бути джерелом задоволення для малечі, адже збуджує фантазію та інтерес.

Не менш ресурсним буде вплив і на дорослих, що хочуть бути в контакті зі своєю внутрішньою дитиною.

Також бачимо її корисною для тих, хто любить фантазувати. Адже, яскраве життя Пухнастиків не залишить байдужим жодну творчу душу!

Вартість 650 гривень  (25$)

Замовити

Або пишіть мені  сюди:  lunter@olarty.com | Facebook Page | Instagram 

 

Про Пухнастиків

На моїх картинах Ви часто зустрінете пухнастих персонажів із гострими вушками, блискучими оченятами та довгим хвостиком, на кінчику якого, немов маленька комета, стирчить пухнаста китиця. Так, вони вміють розмовляти і морщити носика – просто за довгою шерстю не зразу це розгледиш.

То хто ж ці загадкові істоти?

Звуться вони Пухнастиками. Бувають різного кольору та розміру, а деякі навіть мають чарівні крила і вміють літати. Пухнастиків бачать діти і дорослі, які вірять у маленькі дива. Вони прилітають на Землю вночі у вигляді зірок, що падають, з чарівного міста, яке заховалося серед хмар, – планети усіх Пухнастиків.

Я думаю десь там, у кожного із нас живе свій, малесенький пухнастик. Й поки він дивиться на зорі і попиває какао, із нами на Землі трапляються маленькі дива.

 

Skill

Art Projects