Про моє навчання та освіту


Share this :   | | | | |

На сайті зазвичай пишуть стисло і коротко про біографію. А мені давно здається, що цікаво читати трохи про художника, навіть якщо його знають небагато людей. Навіть для людей, які мене давно знають, думаю багато ще невідомо про мене з цього боку.

Так от, розкажу я трохи фактів про себе, що пов’язано з життям, творчістю та своєю професією художника!

 Народилась в Києві. І це була комунальна квартира. І я любила той час.
 У мене є сестра. Ми близнята. Вона старша на 10 хвилин.
 Домашнє відео зафіксувало, що малювати почала років з 4-х ( а може і раніше)
 В 5 років мене відвели батьки на малювання в Будинок Архітектора
 З 7 до 9 малювання займалась в Школі Мистецтв №2 (вул. Ярославів вал 25), не пам’ятаю імені викладача(( Думаю він там і зараз працює.
 Років в 12 я на Андріївському узвозі побачила картину з їжачком. Сказала, що я так теж зможу! Купили мені трохи олійних фарб. Перша робота на звичайному картоні. Щось якось вийшло зовсім не так…) Здогадались купити для малювання ґрунтований картон. Потім знайшли полотно!)) П.С. Дуже боляче, коли сира ще від фарб картина з левенятком на ранок Нового року падає за диван, розмазуючись по стіні.
 Мої вихідні часто у той час проходили так: сиджу я у кімнаті і малюю…годин по 9.
 Маслом вчилась малювати сама весь цей час і тільки в 2014 на курсах мені показали, як треба правильно))
 З 13 до 15 займалась малювання в студії «Ярославна» (вул. Гоголівська 13/30). Викладача звали Олександр.
 З 15 до 17 в ДХШ № 7 (вул. Шамрило, 15б ), з викладачами були директор і мій дипломний керівник Цикора-Ладохіна Віра Всеволодівна , викладач рисунку Правдохін Вадим Валерійович, інших на жаль не пам’ятаю=(
 При вступі у цю школу( треба було показати роботи) мене взяли у клас 4/6, але через півроку мене за гарне навчання перевели у 5-й випускний клас, де я зробила дипломну роботу.
 Уроки були 3 рази на тиждень( живопис, рисунок, скульптура і т.д.) після загальної школи (№92) їздила туди на метро, потім на трамваї 14 чи 15 . Пам’ятаю взимку могла чекати на морозі хвилин по 40..А коли весною всі були на канікулах я їздила в школу писати дипломну роботу. Здається там була єдина у той час, і викладачі не розуміли чому я не гуляю як всі інші)) А мені просто дуже подобалось.
 В 11 класі я продовжувала ходити у художню школу, відвідувала підготовчі курси до КНУБА і брала індивідуальні заняття з живопису, рисунку у Железняк Світлани. Вона працювала ілюстратором у видавництві «ШКОЛА»
  Я вирішила поступати на архітектора у КНУБА тільки через те, що мені пообіцяли, що після навчання я зможу все, «навіть мультики малювати» Я чомусь подумала «Ну Ок!», це краще ніж інший навчальний заклад. Я збиралась на перше заняття на підготовчий курс і по дорозі дізналась, що треба буде здавати математику…і тут у мене в голові промайнула думка, що щось пішло не так…Але дороги назад вже не було)))
 Вступ до КНУБА на факультет ДАС. 6 років навчання загалом. 5 років малюнку. І так як нам казали в перший день студентського життя( пані Шебек), що буде більше 90 предметів, так і було!)) Але я рада, що закінчила саме цей університет.
  У школі та університеті я не була прям такою відмінницею, в мене були прогули, не здачі вчасно всього і майже завжди. Але наприклад в універі у мене була стипендія і через неї мені хотілось все ж таки її отримувати. І під кінець (а інколи останній кінець) встигала здавати все що треба.
  Я щаслива людина, що вчасно встигла зробити дипломи і автоматом отримати «5» бакалавра і спеціаліста. Страшний сон про захист перед великою комісією архітекторів-викладачів так і залишився страшним сном. Дипломним керівником був Судоргін Віктор М.
 З 2014 року відвідую заняття живопису в Галереї РА, викладач Вутянов Олександр.
 Я дуже люблю малювати, писати картини, працювати над різними проектами ( дуже-дуже) і знаю, що багато ще чому треба вчитися =)

І це не все, але взагалі, якщо йти по стороні ілюстратора і digital art, то це з 2005 року… та щось я і так багато написала=)

Leave a reply